TĘCZOWY Rodzinny Rajd Rowerowy – 11 lipca

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „TECZOWY Rodzinny Rajd Rowerowy”
    odbędzie się w sobotę 11 lipca

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Współpraca z lokalnymi firmami, organizacjami pozarządowymi.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki.
    3. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.
    4. Współorganizator: Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA, Jabłkowo.
    5. Start: godz. 10:00 Szkoła Podstawowa w Rejowcu
    6. Meta: Szkoła Podstawowa w Rejowcu
    7. Trasa rajdu wynosić będzie ok 30 km do mety w formie pętli w terenie leśnym po Puszczy Zielonce.
      Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    8. Organizator zapewnia przewodników na trasie rajdu, trasa powrotna we własnym zakresie.
    9. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne, drobne naprawy, części zamienne we własnym zakresie.
    10. Zapisy do 1 do 9 lipca lub do wyczerpania się liczby miejsc.
      elektronicznie: turystyka@gmina-skoki.pl
    11. Dokonując zgłoszenia prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz miejscowości zamieszkania (bez szczegółowego adresu)
    12. Liczba miejsc ograniczona do 150 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 100 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    13. Dla zapisanych uczestników przygotujemy słodki poczęstunek oraz losowanie sportowo-rekreacyjnych upominków.
    14. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    15. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA.
    16. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    17. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
    18. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki przy współudziale Stowarzyszenia Edukacyjnego TĘCZA.
    19. UWAGA!!! Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu od 30 maja jest możliwe organizowanie wydarzeń sportowych do 150 osób, na razie bez udziału publiczności. Uczestnicy takich imprez, np. biegowych czy rowerowych, nie muszą zasłaniać ust i nosa, nie są zobowiązani do zachowania dystansu społecznego, choć oczywiście jest to zalecane.