Rajd rowerowy – Dzień bez Samochodu – 7 września

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „III Rajd Rowerowy DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”
    odbędzie się w sobotę 7 września 2019

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki i powiatu wągrowieckiego
      3. Kształtowanie postaw proekologicznych i promocja alternatywnych środków
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
    3. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki.
    4. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15
    5. Start Biblioteka w Skokach, ul. Rogozińska
    6. Trasy:
      1. – godz. 9:30 – SPORTOWA – 50 km – trasa o szybkim tempie dedykowana głównie rowerom górskim, średnia prędkość powyżej 20km/h
      2. – godz. 10 – REKREACYJNA – 20 km, średnia prędkość ok 15-18 km/h
        Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.

Trasa poprowadzona jest gównie drogami terenowymi, lasy, łąki, a więc możliwe jest błoto, piach i inne nierówności terenu, trasa uwarunkowana jest pogodą.

1. Meta: ZIELONKA
    2. Organizator zapewnia przewodników na trasach rajdu.
    3. Na trasie REKREACYJNEJ zapewniamy zabezpieczenie techniczne, drobne naprawy.
      Części zamienne we własnym zakresie
    4. Zapisy od 1 sierpnia do 2 września 2019 lub do wyczerpania się liczby miejsc.
      na adres e-mail turystyka@gmina-skoki.pl
    5. Dokonując zapisu należy podać wybraną trasę i miejsce zamieszkania każdego uczestnika (bez dokładnego adresu).
    6. Liczba miejsc ograniczona do 150 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 100 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    7. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny.
    8. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    9. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA
    10. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    11. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne

Please enter your comment!