Piłkarskie turniej sołectw – 4 października

BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKOKI

04.10.2020- ORLIK SKOKI

REGULAMIN UCZESTNICTWA

1. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą mailowo na adres: k.pilna@gmina-skoki.pl do dnia 21.09.2020.
    2. Osoba zgłaszająca drużynę podaje następujące informacje: nazwa drużyny, sołectwo, ilość zawodników, grupa wiekowa: seniorzy wiek od….do…./juniorzy wiek od….do….., kontakt z osobą zgłaszającą.
    3. W skład drużyny mogą wchodzić wyłącznie osoby zamieszkujące na terenie danego sołectwa- osoby niepełnoletnie- posiadają zgodę rodzica/opiekuna na piśmie.
    4. Sołectwo może zgłosić maksymalnie trzy drużyny.
    5. Rolę sędziów pełnią Animatorzy Sportu.
    6. Punktacja: wygrana 3 pkt., remis 2 pkt., przegrana 1 pkt.
    7. Za zachowania mało sportowe sędzia wprowadza punkty karne (odejmowane po podsumowaniu turnieju).
    8. Rozgrywki odbywają się na kompleksie boisk ORLIK w Skokach- ul. Rogozińska 14. Czas trwania meczu 2 x po 15 minut.
    9. W przypadku równej ilości punktów o miejscu drużyny w końcowej klasyfikacji decyduje bezpośredni mecz.
    10. Wszelkie zmiany, po otrzymaniu zgłoszeń Sędziowie będą uzgadniać z osobą zgłaszającą drużynę.
    11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu i dostosowanie go do zaistniałej ewentualnie sytuacji.