NW Pociąg Start – 3 sierpnia

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Regulamin 4 Rajdu Nordic Walking „POCIĄG START”

Rajd odbędzie się w sobotę 3 sierpnia 2019

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu,
      2. promocja walorów turystycznych i krajobrazowych gminy Skoki,
      3. promocja zbiorowego transportu,
      4. współpraca z lokalnymi firmami.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
    3. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15
    4. Zbiórka godz. 12 na stacji PKP w Skokach i przejazd do Przysieczyna, wyjazd pociągu o godzinie 12:18.
    5. Trasa pieszej wycieczki z Przysieczyna ok 12 km do Skoków.
    6. Meta: Kawiarenka ROYAL w Skokach
    7. Liczba miejsc do 30 osób.
    8. Przy osiągnięciu limitu 15 osób organizator zastrzega możliwość wstrzymania zapisów dla osób spoza gminy Skoki.
    9. Udział bezpłatny przy obowiązkowym zgłoszeniu uczestnictwa.
    10. Zapisy do 1 sierpnia, lub do wyczerpania miejsc tylko elektronicznie: turystyka@gmina-skoki.pl Potwierdzeniem zakwalifikowania będzie wiadomość zwrotna.
    11. Dokonując zapisu należy podać miejsce zamieszkania (bez dokładnego adresu).
    12. Osoba zapisana, jeśli z jakiś przyczyn zrezygnuje wcześniej proszona jest o niezwłoczne wysłanie informacji o tym fakcie (najpóźniej do 15 sierpnia). Osoby które tego nie uczynią mogą nie zostać zakwalifikowane do kolejnych imprez.
    13. W ramach zgłoszenia uczestnik otrzyma:
      1. bezpłatny bilet PKP na trasie Skoki – Przysieczyn
      2. Przewodnika nordic walking na trasie
      3. Posiłek regeneracyjny na mecie
    14. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    15. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA
    16. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne
    17. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki.
    18. Każdy uczestnik ma obowiązek wyrażenia zgody na przetwarzanie jego dodanych osobowych w celu realizacja zadania oraz promocji aktywnego spędzania czasu wolnego przez gminę Skoki. Zgoda będzie podpisana przed wzięciem udziału na odpowiednim formularzu wraz z listą obecności. Niedopełnienie tego obowiązku będzie skutkowało niezakwalifikowaniem do udziału w imprezie.

Please enter your comment!