IX RAJD ROWEROWY mocno terenowy w NIEZNANE – 4 kwietnia

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „IX RAJD ROWEROWY W NIEZNANE”
    odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020

1. Organizatorem rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
    2. Dyrektorem rajdu jest Karolina Stefaniak
    3. Start boisko przy Bibliotece Publicznej w Skokach, ul. Rogozińska, 62-085 Skoki
    4. Uczestnicy Rajdu jadą w miejsce nieznanej mety jedną z wybranych tras:

– godz. 9:00 – SPORTOWA – 50 km
    Preferowane rowery MTB, szybkie sportowe tempo.

– godz. 10:00 – REKREACYJNA – 25 km

Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.

Trasa poprowadzona jest gównie drogami terenowymi, lasy, łąki, a więc możliwe jest błoto, piach i inne nierówności terenu, trasa uwarunkowana jest pogodą.

1. Zapisy na adres turystyka@gmina-skoki.pl z podaniem miejscowości zamieszkania (bez dokładnego adresu) od 1 do 31 marca 2020 lub do wyczerpania się liczby miejsc. Limit nie dotyczy to mieszkańców Gminy Skoki, którzy mogą rejestrować się do 31 marca.
    2. Limit miejsc 150 osób.
    3. Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania zapisów od osób spoza gminy Skoki przy osiągnięciu połowy limitu zgłoszeń.
    4. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny.
    5. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    6. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA
    7. Zgłaszając się do udziału wyrażamy zgodę na prezentację swojego wizerunku przez Organizatora w relacji z imprezy i innych materiałach promocyjnych, na wszelkich polach.
    8. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    9. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.