IV Rajd Bibliotekarza – 4 maja

IV Rajd Rowerowy Bibliotekarza
    odbędzie się w sobotę 4 maja 2019

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Promocja czytelnictwa.
    2. Organizatorem Rajdu jest:
      1. Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
      2. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach
      3. Informacja 691 726 319.
    3. Trasy rajdu:

Skoki – START godz. 10. Biblioteka w Skokach. Długość trasy w formie pętli ok. 20 km.
    Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.

1. Rajd będzie poprowadzony drogami o urozmaiconym podłożu. Głównie w warunkach terenowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z ewentualne błoto lub duży piasek na trasie, co często warunkuje pogoda.
    2. Tempo przejazdu rekreacyjne.
    3. Zapisy do 25 kwietnia na adres e:mil turystyka@gmina-skoki.pl lub do wyczerpania się
    4. Limit miejsc 150 osób, limit nie dotyczy mieszkańców Gminy Skoki.
    5. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz możliwość udziału w konkursach z nagrodami.
    6. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    7. Dzieci i młodzież do 16 lat uczestniczą w rajdzie jedynie pod opieką dorosłego opiekuna.
    8. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego. Rajd odbędzie się w otwartym ruchu drogowym.
    9. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne za wyjątkiem znaczących anomalii pogodowych.

Please enter your comment!