Bezpłatne badania na krew utajoną w kale i PSA – 16 września

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu,  na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przeprowadzi bezpłatne badania profilaktyczne dla Mieszkańców Miasta i Gminy Skoki

Realizowane przez OPEN programy:

• Profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego (badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 68 r.ż., osoby z przedziału wiekowego 50-67 lat również mogą skorzystać z bezpłatnego badania na krew utajoną w kale – takie osoby muszą obowiązkowo uczestniczyć w spotkaniu edukacyjnym 26.08)
    • Profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (badanie krwi na PSA dla mężczyzn od 50 r.ż.)

SPOTKANIE EDUKACYJNE

w dniu 26.08.2019 r. o godz.10:50 w Urzędzie Miasta i Gminy w  Skokach sala konferencyjna segment B I piętro.
    (podczas spotkania zainteresowanym uczestnikom zostaną rozdane specjalne probówki do samodzielnego przygotowania materiału do badania na krew utajoną w kale)

BADANIA KRWI oraz ODBIÓR KAŁÓWEK

w dniu 16.09.2019 r. o godz. 9:00 do 13:00 w  Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach sala konferencyjna segment B I piętro.

Informacje dodatkowe:
    – na wszystkie badania należy zabrać ze sobą dokument tożsamości
    – wyniki nieprawidłowe zostaną wysłane pocztą na wskazany przez uczestnika adres
    – zapisy przeprowadzane są przez Państwa Gminę.

Zapisy na badania w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach pokój nr 10 segment A lub telefonicznie pod numer 61 8925 812 lub 61 8925 800.

Please enter your comment!